Sporotovní příměstský tábor na Podvinném mlýně

Rugby club Sparta Praha na Podvinném mlýně pořádá na přelomu léta několik akcí, kde je možné si nezávazně vyzkoušet, není-li právě ragby to pravé. Jednou z příležitostí jsou sportovně laděné příměstské kempy, které pořádáme druhý a třetí červencový týden a jsou otevřeny všem, nejen členům klubu. Během těchto dnů k nám naopak zavítají spřátelení trenéři jiných sportů. Děti si mohou vyzkoušet např. americký fotbal (Prague Black Panthers), softball (Joudrs a Fun&play) nebo ultimate frisbee (létající talíře). Uprostřed týdne vyrážíme na prohlídku pražské ZOO. Stravování je zajištěno v restauraci Park Podviňák v těsné blízkosti areálu.
Pro více informací se obraťte na hlavního trenéra mládeže Petra Štěpánka petr.stepanek@rcsparta.cz, tel 724973857 nebo www.spartarugby.cz.

Chceš zkusit hrát ragby za Spartu? Začni na příměstském kempu a poznej skvělou partu.