Participační setkání o proměně vstupní části Parku Zahrádky - zapojte se do proměny vstupních ploch do parku

Městská část Praha 9 se dlouhodobě věnuje zlepšování veřejných prostranství a parkových ploch. Tentokrát si pozornost zaslouží oblíbený park Zahrádky, který místní obyvatelé vnímají jako jedno z nejhezčích míst v údolí říčky Rokytky.

Konkrétně se jedná o vstupní prostranství do parku Zahrádky po obou stranách ulice Ivana Hlinky, č.p. 1808/44. Cílem městské samosprávy je zlepšení podoby této části parku s ohledem na volnočasové aktivity.

mapka

V průběhu června a července proto MČ Praha 9 společně s atelierem Vojtěšek architekti zve veřejnost k účasti na následujících aktivitách:

Dotazníkové šetření:

• Do pondělí 15. července je možné vyplnit elektronicky on-line dotazník. Dotazník vyplňujte prosím ZDE
  • V případě, že dáváte přednost vyplnění dotazníku psanou formou, vytiskněte si prosím přiložený PDF soubor „dotazník_veřejnost_interaktivní“ a postupujte podle pokynů k odevzdání na straně 1.
  • Dotazník je k dispozici také v tištěné podobě v Café Park Zahrádky a vznikla rovněž verze pro děti ze ZŠ a MŠ Elektra.

Setkání s veřejností:

• Ve středu 26. června od 10:00 do 18:00 proběhne v ulici Ivana Hlinky při vstupu do parku Zahrádky participační setkání s architekty a zástupci MČ Praha 9. Všichni jste srdečně zváni k zastavení, diskuzi a vyjádření svých představ o rozvoji tohoto území.

Další postup:

Po vyhodnocení participativních aktivit bude na jejich základě zadána studie na prostorové a architektonické řešení vstupních ploch do parku Zahrádky tak, aby hlavní přístup do této významné rekreační lokality zvýšil pobytovou kvalitu v současnosti nevyužívaných ploch.

Ve druhé polovině letošního roku se počítá s představením návrhu studie veřejnosti.

Kontakt:

Máte-li dotazy nebo podněty k proměně vstupních ploch do parku Zahrádky, obraťte se prosím na e-mail vstupzahradky@praha9.cz. Děkujeme za Váš zájem o Vaše okolí!

Zahrádky