Pěvecký sbor Cantoria zazpívá ve vysočanské radnici

Pondělí 11. 12. 2023 od 18:30 hodin

Společně se sbormistryní Mgr. Norou Michálkovou bychom Vás rádi pozvali na adventní koncert

pěveckého sboru Cantoria do obřadní síni ve vysočanské radnici.

Vstup volný.

CANTORIA PRAHA ZAZÁŘILA VE VÍDNI A V PROSINCI ZAZPÍVÁ NA RADNICI

Ženský pěvecký sbor Cantoria Praha, jehož zřizovatelem je městská část Prahy 9, letos oslavil 38 let své existence, v červnu v Gongu uspořádal vzpomínkový galakoncert u příležitosti nedožitých 80. narozenin své zakladatelky Mgr. Jaroslavy Halamové a ve dnech 3. a 4. listopadu se zúčastnil 9. ročníku mezinárodního sborového festivalu ve Vídni pořádaného agenturou MRF Music Reisen Faszination. V pátek 3. 11. vystoupila Cantoria na společném koncertě 6 sborů v Ehrbar sále spolu se sbory z Irska, Portugalska, Španělska a Itálie. V sobotu se v kostele Minoritenkirche představilo všech 10 zúčastněných souborů celkem z osmi evropských zemí. Cantoria Praha jako jediný český zástupce na festivalu zazářila a svým vystoupením okouzlila Vídeň.

Rády bychom Vás pozvaly na naše adventní a vánoční koncerty, zve sbormistryně Mgr. Nora Michálková. „Cantoria Praha vystoupí v době adventu hned dvakrát v obřadní síni radnice Prahy 9. Nejprve zazpívá 3. 12. od 18. hodin na akci Vánoční těšení a poté si pro Vás pod záštitou Prahy 9 připravila na 11. 12. od 18:30 svůj samostatný vánoční koncert.

Sbor má v prosinci opravdu nabitý program. První prosincový víkend se vydává na již tradiční adventní turné do západních Čech, kde bude koncertovat 2. 12. v Bochově a v Utvině. V Praze kromě vystoupení na radnici Prahy 9 pořádá ještě vánoční koncerty 14. 12. v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí a 19. 12. v refektáři Emauzského opatství vždy od 18:30 hodin.

pěvecký sbor Cantoria