MAREK DOLEŽAL REZIGNOVAL NA POST MÍSTOSTAROSTY PRAHY 9

Na dnešním zastupitelstvu městské části Praha 9 rezignoval na svůj post místostarosta Ing. Marek Doležal. Městská část zadá provedení auditu všech veřejných zakázek v gesci Marka Doležala nezávislým auditorem.

Na jednání zastupitelstva městské části Praha 9, které se konalo dne 21. června 2022, rezignoval na post místostarosty Ing. Marek Doležal.

„Nechci dopustit, aby nespravedlivé útoky jakkoli ovlivnily podzimní volby. Proto jsem se rozhodl kolegy podpořit tak, jak teď nejvíc mohu: tím, že nebudu kandidovat do Zastupitelstva hlavního města Prahy ani do Zastupitelstva městské části Praha 9, a také jsem rezignoval na svou pozici místostarosty. Nepřiznávám tím žádné pochybení, není mi ani známo, v čem by mělo spočívat,“ komentuje svůj odchod Doležal.

Městská část zároveň zadá provedení auditu všech veřejných zakázek v gesci Marka Doležala nezávislým auditorem.

Zastupitelstvo městské části na jednání nevolilo za Marka Doležala nového místostarostu. Gesci Marka Doležala do voleb převezme jeho stranická kolegyně, současná radní pro oblast majetku městské části a bytovou politiku JUDr. Jana Nowaková Těmínová.

Kontakt:

Marie Kurková, tisková mluvčí MČ Praha 9, majkakurkova@gmail.com, 603 895 818