SALON PRAHY 9 – 2018 - DEVÍTKA

POSLEDNÍ VÝZVA PRO VÝTVARNÉ UMĚLCE !!!

Městská část Praha 9, Galerie 9 vyhlašuje čtvrtý ročník Salonu Prahy 9 s cílem představit veřejnosti i autorům ucelený a aktuální přehled veškerého výtvarného dění v regionu a zároveň umožnit přátelské a inspirační setkání profesionálních výtvarných umělců celé původní velké Prahy 9 a jejich prací z posledních let. Výstava 4. Salonu Prahy 9 se uskuteční v Galerii 9 v říjnu roku 2018. V roce velkých osmičkových výročí chceme připomenout i jedno půlkulaté jubileum: pětadvacáté narozeniny letos slaví Galerie 9, a proto jsme se rozhodli zaměřit Salon tématicky a věnovat jej DEVÍTCE.

POSLEDNÍ TERMÍN K PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK K ÚCASTI JE 15. SRPNA 2018

Podmínky účasti a přihlášku najdete na www.galerie9.cz v rubrice „Nepřehlédněte“, nebo si je můžete vyzvednout v Galerii 9, Sokolovská 324, Praha 9, vždy pondělí až čtvrtek 10 – 19. hodin. Pokud si o ně napíšete na adresu galerie9@galerie9.cz, pošleme vám je e-mailem. Přihlášky a všechny materiály pro katalog výstavy přijímáme do 15. 8. 2018.

Jakékoli další informace k Salonu Prahy 9 vám poskytne kurátorka Galerie 9 Mgr. Eva Kořánová, tel.: 737 540 969, e-mail: galerie9@galerie9.cz .