Pozvání do Obecního domu Jandova 4

Nejsou to jen hřiby aneb rozšiřujeme si svůj houbařský repertoár.  Jak poznat kdy a kde rostou? Jak se naučit poznávat nové druhy? Největší mýty o houbách. Odpovědi na nejčastější dotazy z mykologických poraden se dozvíte na přednášce v Obecním domě ve Vysočanech, Jandova 4, 4. patro,
Kdy: ve čtvrtek 11. června 2020 od 17.00 do 18.30 hodin.
Vhodné pro začínající i pokročilé houbaře. Cena: 150 Kč.
Kapacita omezena. Rezervace míst: 777 853 883, kurzy@divadlogong.cz,
elektronická přihláška na www.divadlogong.cz.
Záloha 100 Kč, nutno zaplatit nejpozději čtyři dny před konáním přednášky.

Kreativní workshop
Během sobotního workshopu si uháčkujete pár drobností do koupelny – odličovací tampony, houbičku na mytí.
Kdy: sobota 20. června 10.00–16.00 hodin
Cena: 350 Kč (materiál a pomůcky v ceně)

Místo konání: Obecní dům ve Vysočanech, Jandova 4 (bezbariérový přístup zajištěn)
Záloha 300 Kč, nutno zaplatit v kanceláři kurzů nejpozději sedm dní před akcí.

Přednáška kineziologie II: Jak vzhled ovlivňuje naše chování?
Jaký má vzhled obecně vliv na naše chování?

Základní druhy a charakteristiky struktur a funkcí v kineziologii. Jak díky poznání těchto struktur a funkcí pochopit a přijmout sebe a druhé? To je obsah přednášky o kineziologii, která se uskuteční ve čtvrtek 18. června 2020 od 18 do 20 hodin v Obecní domě ve Vysočanech, Jandova 4 (bezbariérový přístup zajištěn).
S sebou pohodlné oblečení, zápisník, tužku. Lektor: Jana Heidenreichová Z větrné hůrky.
Cena: 300 Kč.
Info : Kapacita omezena. Rezervace míst: 777 853 883, kurzy@divadlogong.cz, elektronická přihláška na www.divadlogong.cz.
Záloha 120 Kč, nutno zaplatit v kanceláři kurzů nejpozději čtyři dny před akcí.