Hurá na tábor s Harficou

Volnočasový klub Harfica v Praze 9 je bezpečný prostor pro všechny holky a kluky od 8 do 17 let, kteří hledají místo kde se scházet, popovídat si nebo se něco nového naučit. V srpnu již po patnácté plánuje letní tábor pro děti.

Letošní prázdniny asi neprožijeme úplně tak, jak jsme zvyklí je každoročně trávit. Současná epidemiologická situace způsobená šířením nákazy Covid-19 veřejný život v řadě oblastí výrazně omezila. Ale na základě aktuálních rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se lze již začít radovat a plánovat si pobyt s klubem Harfica na tradičním letním táboře.

Bezpečné prázdniny na přelomu července a srpna

Volnočasový klub Harfica zve všechny kluky a holky, ve věku 7-15 let, v termínu 30. července až 6. srpna 2020 na letní pobyt „Bezpečné prázdniny“ na táborovou základnu pod hradem Bubem u obce Plešnice na Plzeňsku.

Tým skvělých pracovníků klubu Harfica i letos pro zájemce připravil nabitý program. Letos děti prožijí týden v „tajemné džungli“ plné nástrah, kde si prověří nejen své fyzické síly a znalosti, ale i svoji schopnost komunikovat, vzájemně se respektovat a tolerovat se.

Přihlášky

Přihlášky pro děti, které mají trvalý pobyt v městské části Praha 9 nebo spolupracují s Odborem sociálním Úřadu MČ Praha 9, je možné si vyzvednout od poloviny června v klubu Harfica, Harrachovská 422, Praha 9-Střížkov, u vedoucí klubu.

Kapacita objektu je omezená (max. 19 dětí), proto s přihlášením svého dítěte neváhejte. Cena pobytu je 600 Kč. V ceně pobytu je zahrnuta doprava, strava a materiální vybavení. Vzhledem k velmi symbolické výši příspěvku, který hradí rodiče, je tábor z projektu „Bezpečné prázdniny“ určen především pro děti z rodin s nižším socioekonomickým statutem.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na FB klub Harfica nebo přímo u vedoucí klubu na telefonu 723 520 415.

Poděkování patří MČ Praha 9 a Magistrátu hlavního města Prahy, tedy organizacím, které projekt „Bezpečné prázdniny“ financují.