Hasičský den 22. 4. 2017

V sobotu 22. dubna od 10.00 do 17.00 hodin se koná v prostoru Kolčavka Den hasičského záchranného sboru ( „Hasičský den“). Pro návštěvníky je připravena ukázka techniky hasičského záchranného sboru, protipovodňových zábran, prohlídka muzea české hasičské jednoty a soutěže pro děti.

V rámci akce proběhne v 14.00, v 15.00 a v 16.00 hodin simulovaná záchranná činnost profesionální hasičské jednotky, která provede praktickou ukázku vyprošťování z havarovaného vozidla a evakuace osob z budovy.

Pivovar Kolčavka pro návštěvníky připravuje :  domácí zabijačku s ukázkou výroby jitrnic a jelítek, speciálně uvařené pivo „Hasičskou rubínovou třináctku“ pro tuto příležitost a pohoštění po celou dobu programu. Od 20.00 hodin proběhne Hasičský bál s bohatou tombolou a živou hudbou.

Pořádá : Městská část Praha 9 ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem hl. města Prahy, Českou hasičskou jednotou a Sborem dobrovolných hasičů Praha Miškovice