ADVENT V OBECNÍM DOMĚ

Opět vás zveme v předvánočním čase na příjemné odpoledne plné vánočních tradic do Obecního domu  ve Vysočanech, Jandova 4, v neděli 10. prosince od 13:00 do 18:00. Přijdťe si s námi užít tento čas a vyzkoušet si staré rukodělné techniky. Během výtvarných dílniček si vyrobíte drobné dárečky, dekorace, přáníčka či ozdobíte perníky.

Celé odpoledne bude provázet Vánoční jarmark Na Dvorečku, kde si mimo jiné prohlédnete lektorské práce a výrobky. Novinkou budou ukázky pozapomenutých rukodělných umění našich předků, kterými nás okouzlí dámy z Klubu lidové tvorby, s nimiž jsme se poprvé setkali na adventní akci minulý rok.

O doprovodný hudební a divadelní program, který bude probíhat hlavně Na Dvorečku, se postarají lektoři a žáci z kursů Divadla Gong. Celé odpoledne se ponese v duchu našeho letošního motta „děti dětem“ - malí žáci hereckých kursů Divadla Gong (Pinokiové a Fantomové divadla) zahrají divadlo pro děti a jejich rodiče. Na programu je představení na motivy pohádek Jana Wericha, které bude odehráno hned několikrát.

Otevřena bude samozřejmě naše „vánoční kavárna“ U Kocoura, kde se můžete občerstvit a také ochutnat domácí cukroví. Je téměř jisté, že u nás pocítíte pravou adventní atmosféru a odpočinete si od předvánočního stresu.

Moc se na vás těšíme.