MČ Praha 9 ruší akce pro seniory a nejmenší děti

Šířící se koronavirus ohrožuje především seniory a lidi s oslabenou imunitou. S cílem chránit je proto MČ Praha 9 rozhodla, že z preventivních důvodů ruší s platností od 9. března 2020 konání všech akcí, které pořádá pro seniory a pro nejmenší děti. A to až do odvolání.

„Nechceme šířit paniku, ale udělat maximum možného pro bezpečnost obyvatel naší městské části. Šíření onemocnění COVID-19 nahrávají větší shromáždění lidí, proto jsme ustoupili od pořádání akcí, které sice život zpříjemňují, ale nejsou pro něho nezbytné. O oblíbené programy přitom senioři nepřijdou, uskuteční se v náhradních termínech, jakmile to situace dovolí, stejně jako akt vítání nových občánků naší městské části,“ říká Tomáš Portlík, místostarosta MČ Praha 9.

Program Kulturně aktivizačního centra pro seniory v Harrachovské 422/2 na Proseku se – vzhledem k jeho komornímu charakteru – zatím nemění.

Pro aktuální informace sledujte www.praha9.cz