Jste zde

Spolupráce MŠ Šluknovská s Klokánkem pokračuje

Velký nákup pro Klokánek

(pokračování v pomoci těm, kteří to potřebují)

V rámci navázání spolupráce s FOD Klokánek v Chabařovické ulici, Praha 8 na podzim 2014 a po velmi úspěšné akci „Strom splněných přání“, kdy jsme společně s rodiči našich dětí plnily vánoční přání i dětem z Klokánku, jsme se rozhodli pokračovat a vyhlásili akci „Velký nákup“.

Rodiče byli vyzváni, aby donesli trvanlivé potraviny ( rýže , těstoviny, olej, šťáva, mouky, cukr…), drogistické zboží ( kapesníky, vlhčené ubrousky, prací prostředky, pasty na zuby, kartáčky,mýdlo…), sladkosti pro děti ( piškoty, cereálie, bonbony, sušenky ).

Sešlo se opravdu velké množství potravin a zbývalo jen zajistit odvoz a „nosiče“ ( Klokánek sídlí ve 3. patře bez výtahu J). Podařilo se a 15.5.2015 jsme dopravili OBROVSKÝ NÁKUP na místo určení. Rodiče donesli i hračky a oblečení, které bude dle slov paní vedoucí určitě využito.

Překvapení všech pracovníků bylo obrovské a nešetřili slovy díků. Moc si vážíme solidarity, kterou jste opakovaně projevili, a připojuji poděkování, které přišlo od vedoucí Klokánku:

Vážení přátelé, zaměstnanci mateřské školky Šluknovská a rodiče dětí,

chtěli bychom Vám všem moc moc poděkovat za Vaši velkou štědrost – když jsem poprvé uviděla to obrovské množství potravin a drogistického zboží, které jste pro nás ve školce shromáždili, vůbec jsem nevěřila vlastním očím. Tak mne to překvapilo, že jsem chvíli nebyla schopna ani slov...

Ani nevíte, kolik pro nás Vaše velká podpora v tomto pro Klokánky kritickém období znamená, a jak moc nám pomáháte... Díky Vaší štědré sbírce můžeme také ušetřit nějaké penízky a vyjet potom o letních prázdninách s našimi dětmi  někam do přírody…

Přijměte prosím ode mne za celý náš Klokánek velké poděkování, ať se Vám vše dobré vrátí mnohonásobně zpět!

S velkým pozdravem a vděčnost

Margareta Johnová

 

Obrovské díky za lidskost a ochotu pomoci!         Kolektiv MŠ Šluknovská