Dopravní soutěž mladých cyklistů - oblastní kolo

Všechny skupiny se snažily a byly úspěšné, ale přesto na stupně vítězů dosáhli z obou kategorií jen ti nejlepší. Děti si kromě diplomů odnesly i pěkné dárky a s prázdnou neodešli ani ti, kteří se umístili pouze s ,,bramborovou medailí.“

I. kategorie - mladší žáci                                                   II. kategorie - starší žáci

1. místo          Litvínovská 600                                           1. místo          Litvínovská 600

2. místo          Litvínovská 500                                           2. místo          Litvínovská 500

3. místo          Na Balabence                                            3. místo          Na balabence

Jediné, co nepřálo, bylo počasí, ale vše bylo operativně vyřešeno tak, aby soutěž proběhla zdárně a podle všech regulí. I přes silný déšť si soutěž užily jak děti, tak jejich pedagogický doprovod i pořadatelé. Nezbývá tedy, než se těšit zase za rok na další ročník  a průběžnou celoroční přípravou strážníky Městské policie hl. m. Prahy  na proseckém dětském dopravním hřišti vychovat z našich dětí nejlepší mladé cyklisty, kteří se umí v silničním provozu pohybovat podle všech pravidel, a tím pádem bezpečně. Věřme, že se nám to zatím daří.

Za tým strážníků Městské policie hl. m. Prahy

Klára Raniaková