Děti opět zazářily na akci Předškoláček 2015 v Divadle Gong

Devatenáctý ročník nesoutěžní přehlídky hudebních, tanečních a dramaticko-recitačních vystoupení mateřských škol se pod názvem Předškoláček 2015 uskutečnil ve dnech 27. a 28. dubna v divadle Gong v Praze 9

Tohoto setkání dětí, pedagogů a rodičů se zúčastnilo celkem 274 kluků a holčiček ze sedmnácti mateřských škol z velké Prahy 9. Každý soubor, reprezentující jednu ze školek, měl připraven krátký program, např. pohádku, hudební vystoupení, hru na flétničky, tanečky, cvičení na hudbu… Naštěstí je přehlídka Předškoláček akcí pro radost a není třeba vyhlašovat nejlepšího účastníka, protože to by bylo v množství krásných vystoupení zcela nemožné.

Každý z vystupujících si odnášel nejen hezké zážitky a opojný pocit úspěchu, ale také malý dáreček. Do mateřských škol pak putovaly větší dárky jako odměna za účast v přehlídce.

Předškoláčka organizovala jako každý rok Městská část Praha 9, Odbor školství a evropských fondů. Finanční příspěvek poskytla Městská část Praha 20 Horní Počernice. Za příspěvek mnohokrát děkujeme.