Letní sportování v Podvinném mlýně

Pětidenní příměstské kempy plné nových sportovních zážitků, zábavy a dalších aktivit pod vedením zkušených trenérů ze sportovních oddílů AC Sparta Praha pořádá od 12. července do 27. srpna městská část Praha 9 ve spolupráci s AC Sparta Praha.

Letní příměstský kemp je plný zajímavých sportovních a pohybových aktivit, nových zážitků a kamarádů. Probíhá v týdenních turnusech každý pracovní den po celé letní prázdniny. Děti od 6 do 15 let se na kempech seznámí například se základy atletiky, ragby, fotbalu, juda, florbalu, stolního tenisu, fresbee a dalšími sporty. Rozděleny budou do skupin podle věku a fyzických schopností a věnovat se jim budou zkušení trenéři a hráči AC Sparta Praha.

Zvýhodněná cena pro malé sportovce z devítky

Sportovní kempy se konají každý prázdninový týden (pondělí až pátek) ve sportovním areálu Podvinný mlýn AC SPARTA PRAHA vždy od 7.30 do 18 hodin.

Cena za kemp je 3490 Kč, zájemci s trvalým pobytem v MČ Praha 9 zaplatí 2950 Kč. Cena zahrnuje kempové tričko, oběd a svačinu, pitný režim, vstupné na exkurze, trenéry z AC Sparta Praha, odměny (diplomy, aj.)

Účastníci sportovních kempů budou muset dodržovat aktuální protiepidemická opatření. Pokud bude kemp zrušen v důsledku vládního opatření kvůli případné koronavirové krizi, bude celá částka zaplacená za kemp vrácena.

Co si vzít s sebou?

Sportovní pomůcky a vybavení si děti mohou půjčit ve sportovním areálu. Na kemp by si měly přinést:

• sportovní obuv venkovní i sálovou, ale i otevřenou obuv (pantofle) pro chvíle odpočinku, oběda apod., čepici, brýle proti slunci, opalovací krém, láhev na pití, ručník, náhradní sadu oblečení – tričko, šortky, ponožky
  • kopii kartičky zdravotní pojišťovny
  • pro deštivou variantu mikinu, tepláky, příp. pláštěnku

Více informací a přihláška na www.sportujabavse.cz/primestsky-tabor-sportovni-sparta

ilustracni foto