Den pro malé řidiče na DDH Prosek

PUTOVÁNÍ PO PROJEKTECH: Den pro malé řidiče na dopravním hřišti Prosek

Typ akce:

Dopravní akce

Termín konání:

20. 8. 2020, 10:00 – 14:00

Adresa místa konání:

Dopravní hřiště Prosek, Litvínovská 821/5a, Praha 9 - Prosek

Eurocentrum Praha ve spolupráci s Městskou částí Praha 9 Vás zvou na Den pro malé řidiče na dopravním hřišti Prosek.

Den pro malé řidiče je připravován interaktivně, aby se návštěvníci všech věkových kategorií něco nového dozvěděli, pobavili se a něco zajímavého si mohli i vyzkoušet. Pro děti jsou připraveny soutěže a hry na stánku BESIP, praktické jízdy pod vedením policisty nebo třeba jízda zručnosti na kole či koloběžce. Všechny aktivity spojuje téma bezpečné chování v silničním provozu. Pro dospělé bude  připraveno i kolo štěstí, které prověří jejich znalosti EU a evropských fondů.

Akce se uskuteční ve čtvrtek 20. 8. 2020 od 10:00 do 14:00

Akce je zdarma.

Z kapacitních důvodů je nutné se na akci předem registrovat pomocí registračního formuláře níže. Jedna registrace platí pouze pro jednu osobu. Pokud chcete registrovat více osob, je nutné kliknout po první registraci na tlačítko Registrovat další osobu a takto zaregistrovat každou osobu zvlášť, včetně dětí.

Registrace ZDE

Pro více informací nebo při problémech s registrací kontaktujte: Mgr. Annemarii Volinovou (tel.: 730 163 079, email: annemarie.volinova@mmr.cz).

Důležitá upozornění

  • Podmínkou účasti je doprovod osoby starší 18 let, vlastní kolo, koloběžka nebo odrážedlo a ochranná přilba. Případně je kolo, šlapací vozítko a ochranné pomůcky k vypůjčení za malý poplatek přímo na hřišti. (za poplatek dle ceníku DDH Prosek http://www.dopravnihristeprosek.cz/cenik.html )
  • Každý účastník vyplní před vstupem na hřiště formulář o bezinfekčnosti. Ten je možné stáhnout a přinést již vyplněný nebo vyplnit až na místě.
DDH Prosek