Rada hl. m. Prahy schválila usnesením č. 2546 ze dne 20. 10. 2015 vyhlášení Celoměstské programy podpory projektů v rámci titulu Evropské hlavní město sportu 2016.

Vyhlášené programy

Kompletní znění vyhlášení

Celoměstské programy podpory projektů v rámci titulu Evropské hlavní město sportu 2016 (PDF)

Termíny pro podání žádostí (uzávěrky)

25. 11. 2015 pro programy:
I. Dlouhodobé akce s významným dopadem na zájem obyvatel Prahy o sport, tělovýchovu, zdravý životní styl a aktivní trávení volného času.
II. Krátkodobé akce s celopražským významem, podporující zájem obyvatel Prahy o sport, tělovýchovu, zdravý životní styl a aktivní trávení volného času (akce konané v 1. pololetí roku 2016).
III. Krátkodobé akce s  lokálním významem, podporující zájem obyvatel Prahy o sport, tělovýchovu, zdravý životní styl a aktivní trávení volného času (akce konané v 1. pololetí roku 2016).

29. 4. 2016 pro programy:
II. Krátkodobé akce s celopražským významem, podporující zájem obyvatel Prahy o sport, tělovýchovu, zdravý životní styl a aktivní trávení volného času (akce konané ve 2. pololetí roku 2016).
III. Krátkodobé akce s  lokálním významem, podporující zájem obyvatel Prahy o sport, tělovýchovu, zdravý životní styl a aktivní trávení volného času (akce konané ve 2. pololetí roku 2016).

Konzultační středisko ke zpracování projektů

Odbor sportu a volného času Magistrátu hl. m. Prahy, odd. sportu, Jungmannova 35/29, Praha 1, 6. patro, č. dv. 660.
Podrobně ZDE