Jste zde

Harmonogram blokového čištění

Harmonogram blokového čištění na rok 2017

Číslo bloku

Datum čištění

Ulice

Blok č. 1

PO -  03. 04.

ÚT -  12. 09.

Hrdlořezská: úsek Českobrodská – Pod Smetankou, Pokorného, Jahodnická, Za mosty: úsek NN 5088 - Pokorného, Jívová: úsek Za mosty – slepý konec, Čelákovická: úsek Pokorného – Lísková, Kdoulová, Celniční, Cedrová

Blok č. 2

ÚT -  04. 04.

ST -  13. 09.

Chrastavská, Hejnická, Trojmezní, Nad Kundratkou: úsek Hejnická – Na pokraji, Na Vyhlídce, Na pokraji, U Prosecké školy

 

Blok č. 3

ST -  05. 04.

ČT -  14. 09.

Za statkem, Teplická + parkoviště, Litvínovská: úsek Teplická – Veltruská, K lipám: úsek Litvínovská - Litoměřická, Rumburská, Bílinská, Bohušovická + 2x parkoviště, Litoměřická: úsek Teplická -

Na pokraji

 

Blok č. 4

ČT -  06. 04.

PO -  18. 09.

Veltruská, Litvínovská: úsek Veltruská – slepý konec, Vysočanská + 3x parkoviště: úsek Teplická – Litoměřická, Litoměřická: úsek Na pokraji - Veltruská

Blok č. 5

PÁ -  07. 04.

ÚT -  19. 09.

Lovosická: úsek Vysočanská – Novoborská, Jablonecká, Šluknovská, Jiřetínská

Blok č. 6

ST -  19. 04.

PÁ -  15. 09.

Kytlická, Jetřichovická + parkoviště, Lovosická: úsek Novoborská – Prosecká + parkoviště, Prosecká – parkoviště, NN 295, NN 1305 – část, NN 1726

 

Blok č. 7

PO -  10. 04.

ST -  20. 09.

Měšická, Jiřická, Mratínská, Poleradská, Zárybská, Rudečská, Hlavenecká, Brázdimská, Borecká, Miškovická, Svémyslická, Přezletická, Ctěnická, Martinovská, Měšická - parkoviště

 

Blok č. 8

ÚT -  11. 04.

ČT -  21. 09.

Pod náspem, nám. Na Balabence: úsek Sokolovská – Kovanecká,  Kovanecká: úsek nám. Na Balabence – Kovářská, Podvinný mlýn: úsek Sokolovská – NN 5072, NN 2893 – spojka Podvinný mlýn, Matějkova, Čihákova, U školičky, K Moravině: úsek Čihákova – U školičky, spojka Čihákova – U školičky, Kovářská: úsek Kovanecká - Sokolovská

 

Blok č. 9

ČT -  20. 04.

PÁ -  22. 09.

Pod pekárnami, Špitalská, Zákostelní, Pod strojírnami: bez úseku k ul. Poštovská, NN 3273, NN 3274, NN 3277 – část, Poštovská,

U Vysočanského pivovaru, Prouzova, Novoškolská, Nemocniční, Kolbenova: úsek Špitálská – Poštovská (pravá strana)

Blok č. 10

ST -  12. 04.

PO -  25. 09.

Novovysočanská: úsek Vysočanské nám. – slepý konec, Vysočanské náměstí: úsek Novovysočanská – Spojovací, Skloněná: úsek Novovysočanská – Spojovací, U nové školy: úsek Novovysočanská – konec plotu, Odlehlá, Prokopka, K trati, Pod Balkánem + 2 parkoviště, U Kloubových domů, K Fišpance, Novovysočanská: úsek Vysočanské náměstí – Skloněná, Skloněná – U Nové školy, K Fišpance – Skloněná (pravé strany po směru)

 

Blok č. 11

ČT -  13. 04.

ÚT -  26. 09.

U Harfy, Na Harfě, Pod Harfou, Klečákova, Čerpadlová, Podkovářská, Na výběžku, V Předním Hloubětíně, U Elektry: úsek Poděbradská – NN 3871, Nademlejnská, Kolmá, Českomoravská: úsek Freyova – Lisabonská (pravá strana)

 

Blok č. 12

PÁ -  21. 04.

PO -  02. 10.

Novoborská, Varnsdorfská, Harrachovská, Cvikovská, Mimoňská, Žandovská, Českolipská

Blok č. 13

ÚT -  18. 04.

ST -  27. 09.

Litoměřická: úsek Veltruská – Vysočanská, Nad šestikopy: úsek Kopečná – slepý úsek, Kopečná, Cihlářská, Pískovcová + parkoviště, Nad Krocínkou: úsek Prosecká - Pískovcová

Blok č. 14

PO -  24. 04.

ÚT -  03. 10.

Drahobejlova, Na rozcestí, Lihovarská, Kurta Konráda, U skládky,

U svobodárny, Kovářská: úsek Ocelářská – Sokolovská, K Moravině, Ocelářská: úsek Lihovarská – K Moravině

Blok č. 15

ÚT -  25. 04.

PÁ -  29. 09.

Na Krocínce, Na Vysočanských vinicích, Letňanská: úsek Obvodová – Na Vysočanských vinicích, Obvodová, Pod Krocínkou, Nad Vysočany, Ke Klíčovu: úsek Ke Klíčovu – Pod Krocínkou, U Vysočanského cukrovaru

Blok č. 16

ST -  26. 04.

ST -  04. 10.

Stoupající, Klíčovská, Satalická, U Voborníků, Okřínecká, Kojetická, Letňanská

Blok č. 17

ČT -  27. 04.

ČT -  05. 10.

Habartická, Dvoudílná, K Šafránce, Jitravská, K lipám: úsek Na pokraji – Litoměřická, Děčínská + parkoviště na konci Děčínské, Střížkovská: úsek Teplická – Děčínská vč. slepého úseku

Blok č. 18

PÁ -  28. 04.

PÁ -  06. 10.

Na břehu: úsek Sokolovská – Rubeška – slepý úsek, Rubeška, Podnádražní, Bassova – bez parkoviště, Mlékárenská, Staromlýnská, Pešlova, Zbuzkova – slepý úsek, Zbuzkova: úsek Krátkého – bratří Dohalských, bratří Dohalských, Krátkého, Paříkova, NN 4679: spojka Jandova - Pešlova

 

Blok č. 19

ÚT -  02. 05.

PO -  09. 10.

Zakšínská: část, Zásadská