Jste zde

Odběrové místo pro testování na Covid 19 - nutná REZERVACE termínu

COVID-19 - Poliklinika Prosek - nyní pouze po předchozí rezervaci

Probíhá testování pacientů koronaviru SARS-CoV-2 (COVID-19) pomocí metody PCR v odběrovém stanu před Poliklinikou Prosek. Abychom Vás mohli testovat, kontaktujte svého lékaře, který Vám vystaví elektronickou žádanku. Nabízíme toto vyšetření i pro samoplátce za 1 750 Kč. Výsledek vyšetření je vyhotoven do 48 hodin.

Pacienti si také mohou nechat vyšetřit přítomnost protilátek IgG a IgM díky našemu imunochromatografickému testu pro samoplátce. Výsledek vyšetření je vyhotoven do 5 minut společně s výslednou zprávou. Cena testu je 700 Kč

MČ Prahy 9 svým obyvatelům na vyšetření přispívá 300 Kč, a to POUZE na PCR test a je nutné se předem prokázat, že jste obyvatelem MČ Praha 9. Částka 300 Kč Vám bude odečtena. Úřad zpětně nic neproplácí.

Vaše dotazy na INFOLINCE COVID-19 (+420) 607 400 401,

případně na e-mailové adrese covid@genetikapardubice.cz.

REZERVACE

Otevírací doba odběrového místa na poliklinice Prosek

  • Po          8–12 hod.
  • Út          8-12 hod.
  • St           8-12 hod.
  • Čt           11-15 hod.

 

Věříme, že rozšíření otevírací doby ze 3 na 4 dny u obou míst lidé uvítají. K této změně nás samozřejmě vedl především zvyšující se počet nakažených v důsledku zhoršení epidemické situace. Očekáváme v blízké době zvýšený nárůst osob, které budou test potřebovat a rozšíření provozní doby odběrových míst je tak logickým krokem.“ uvedla k uvedeným změnám Eva Koblížková, výkonná ředitelka společnosti LLG, která obě odběrová místa provozuje.

Na obě odběrová místa je nutné se předem objednat na konkrétní den a čas. Proklik na rezervační systém pro objednání na odběrové místo na Poliklinice Prosek (Lovosická 440, 190 00 Praha 9) najdou zájemci na adrese https://www.genetikapardubice.cz/poliklinika-prosek nebo si lze rezervovat termín odběru přímo přes odkaz https://llg-prosek.reservio.com.