Sbírka dětských knih, případně knih pro mládež

Odbor sociální Úřadu městské části Praha 9 se obrací na veřejnost s žádostí o podporu

sbírky dětských knih, případně knih pro mládež.

S Vaším přispěním bychom rádi vybudovali knihovničku v klubu Harfika, který provozuje náš úřad, a který navštěvují děti a mládež naší městské části. Rovněž bychom chtěli mít možnost děti zabavit knihou při čekání na úřadě, případně knihami podarovat dětské domovy, se kterými spolupracujeme.

Podívejme se tedy do svých knihoven.

Knihy by neměly být sbírkou nepotřebných knih, ale sbírkou dobrých či oblíbených knih z oblasti dětské literatury. Knihy musí být zachovalé a nepoškozené.

Březen je označován za měsíc knihy.  Sbírka tedy bude probíhat v tomto měsíci, ve dvou dnech:  27. 3. 2017 a 29. 3. 2017, oba dny od 8.00 do 18.00 hodin na  ÚMČ Praha 9, Odbor sociální, 3. patro, kancelář č. 323, Sokolovská 14/324, Praha 9.

Pro případné dotazy využijte prosím telefonní kontakt: 283 091 440.

Děkujeme za Vaši pomoc.

Za Odbor sociální Jana Dobišová Zemanová