Jste zde

Výsledkové vyhodnocení Sportovních her mládeže - 2016

Ve dnech 14. 6. 2016 a 15.6. 2016 se konaly Sportovní hry mládeže v areálu AC SPARTA ARENA PODVINNÝ MLÝN. Zde je výsledková listina:

 

VÝSLEDKOVÉ VYHODNOCENÍ SPORTOVNÍCH HER MLÁDEŽE

 

MČ PRAHA 9 - 2016

 

 

 

 

Mladší žáci ( žákyně) 2.-5.třída:      DISCIPLÍNY –rok 2016

 

50m – chlapci (2-3tř.)    -  1. místo    -   Doležel Matej    – 8,06 - Universum

                                       -  2. místo    -   Bernášek Tomáš – 8,12 - Novoborská

                                          3. místo    -   Myška David      -  8,44 -  Balabenka

 

        -  dívky  (2-3tř.)     -  1. místo    -   Wolfová Zuzana -  7,90 – Litvín. 500

                                      -   2. místo    -   Machurová Anežka- 8,29- Novoborská

                                      -   3. místo    -   Kardosová Karolína- 8,53-Litvín.600

 

        -  chlapci (4-5.tř)   -   1. místo    -  Sork Dominik        - 7,22 - Universum

                                      -   2. místo    -  Herlík Tobiáš         - 7,55 - Špitálská

                                      -   3. místo    -  Cacák Filip             - 7,71 - Novoborská

 

        -  dívky  ( 4-5.tř)    -   1. místo   -  Vyšehradská Lucie – 7,52 - Novoborská

                                       -   2. místo   -  Kaucká Tereza       -  7,87 - Špitálská

                                       -   3. místo   -  Dušková Valerie    -  8,16 - Universum

 

400m  - chlapci (4-5tř.)  -  1. místo   -  Novák Adam          - 1:08,94 – Litvín.600

                                       -   2. místo   -  Diviš Sebastián      - 1:12,21 - Balabenka

                                       -   3. místo   -  Feix Ondřej            - 1:16,69

 

          - dívky ( 4-5tř.)    -    1. místo  -  Holková Anežka    - 1:15,90 – Litvín.600

                                       -    2. místo  -  Seidlová Kateřina  - 1:17,44 - Balabenka

                                       -    3. místo  -  Pastuchová Aneta -  1:19,91 - Špitálská

 

Skok daleký – chlapci    -   1.místo  -   Tolj Damián           - 4,10m - Balabenka

                                       -   2. místo -    Liška Josef             - 3,84m - Špitálská     

                                       -   3. místo  -   Tejral Matěj           - 3,36m – Litvín.500

 

 

                      - dívky      -   1.místo  -   Honzíková Klára    - 3,75 - Špitálská

                                       -   2. místo  -   Sedláčková Michaela-3,65-Novoborská

                                       -   3. místo  -   Maternová Kristýna – 3,44- Balabenka

 

 Koule         - chlapci     -  1. místo   -  Hložek Michal          - 7,87m - Balabenka

                                       -   2 .místo -  Helus Aleš                 - 7,33m - Novoborská

 -  3. místo – Konečný Jaromír       - 7,07m - Balabenka

 

- dívky

                                      - 1. místo  -  Kerhartová Květa – 7,35m - Balabenka

                                     -  2. místo  -  Jonáková Daniela -  7,00m - Novoborská

                                     -  3. místo  -  Hnídková Eliška   -  6,21m - Špitálská

Přetah lanem

družstva ( 2-3tř.)              -   1. místo  -  Novoborská

                                         -   2. místo  -  Litvínovská 500

                                         -   3. místo  -  Špitálská

 

 

 

Florbal – dívky              -   1. místo   - Jáchimová Valerie  - Špitálská

                                       -   2. místo   - Haase Natálie         - Universum

                                       -   3. místo   - Kútká Tereza          - Novoborská

             - chlapci

                                        - 1. místo    - Štědronský Ondřej - Novoborská

                                        - 2. místo    - Stluka Vojtěch        - Litvín. 500

                                         - 2. místo   - Novák Štěpán          - Litvín.600

                                         - 3.místo    - Řídel Jakub              - Universum

 

Malá kopaná – chlapci      -   1. místo   -   Špitálská 

                                          -    2. místo  -   Balabenka

                                          -    3. místo  -   Novoborská

Stolní tenis

               - chlapci             - 1. místo    - Komický Kryštof  - Universum

                                          - 2. místo   -  Luxa Danny          - Balabenka

                                           - 3. místo   - Veselý Lukáš         - Litvín.600

               - dívky

                                           - 1. místo  -  Kubínová Kamila   - Litvín.500

                                           - 2. místo  -  Pavelková Ema       - Špitálská

                                           - 3. místo  -  Hamáčková Viktorie - Universum

 

 

Starší žáci (žákyně) 6 – 9.třída:  DISCIPLÍNY  rok 2016

 

60m chlapci – (6-7.tř)     -     1. místo   - Hejda Jakub                 - 7,94   -  Novoborská

                                        -     2. místo   - Šolc Václav                  - 8,38    - Litvín.500                              

                                         -    3. místo   - Dvořák Martin              - 8,63    - Balabenka

         

         dívky  -  (6-7.tř)     -      1. místo  - Bardonová Markéta      - 8,52    -  Litvín.600    

                                        -      2. místo  - Vlčková Barbora          -  8,59   -  Novoborská

                                        -      3. místo  - Nováková Anna            - 8,79    -  Gym. Českolip.

 

         chlapci – (8-9tř)     -      1. místo  - Král Jakub                     - 7,07    - Universum

                                        -      2. místo  - Fajkus Radek                 - 7,63    - Gym.Českolip.

                                       -      3. místo  -  Benda Stanislav             - 7,88   -  Špitálská   

 

         dívky  -  (8-9tř)      -      1. místo  -  Hakrová Kateřina         - 7,94   -  Novoborská 

                                       -       2. místo  -  Fantová Karolína          - 8,66  -   Litvín.500    

                                       -       3. místo  -  Bušková Veronika        - 8,91  -   Gym.Českolip.

 

 

800m chlapci – (6-7tř.)   -      1. místo  -  Marek Petr                     - 2:44,66 – Universum

                                        -      2. místo  -  Erlich František             - 2.:46,36 – Litvín.600

                                        -      3. místo  -  Pustějovský Vlad.         - 2: 52,82-   Špitálská

 

           dívky  - (6-7tř.)    -      1. místo  -  Fajkusová Markéta        - 2:52,91 – Gym. Českolip. 

                                        -      2. místo  -  Smrčková Sára              - 3:00,76 -  Balabenka   

                                        -      3. místo  -  Bardonová Jana             - 3:02,92 – Litvín.600 

 

          chlapci –(8-9tř.)    -      1. místo  -  Ston Ondřej                    -  2:25,76 – Gym. Českolip.

                                       -       2. místo  -  Stefankiv Denis              -  2:31,36 -  Balabenka

                                       -       3. místo  -  Ferenc Michal l              -  2:35,74 -  Špitálská      

 

          dívky – (8-9tř.)     -       1. místo  - Tereza Březinová           -  2:46,34 – Litvín.500

                                       -       2. místo  -  Kovářová Anna              - 2:51,08 -  Gym.ČL  

                                       -       3. místo  -  Aneta Křivská                - 2:53,92 -  Špitálská

                                      

Skok daleký chlapci       -      1. místo  -  Procházka Matěj            -  4,36m  - Novoborská

                     (6-7tř.)       -      2. místo  -  Novák Matěj                  -  4,26m  -  Litvín.500        

                                       -      3. místo  -  John Jakub                      -  3,90m  -  Litvín.600

 

          dívky  - (6-7tř.)    -      1. místo  -  Muzikářová Aneta          -  3,93m  -  Gym.Českolip.

                                      -       2. místo  -  Doležalová Kristýna       -  3,84m  -  Novoborská

                                      -       3. místo  -  Klugeová Gabriela          -  3,66m  -  Gym.ČL

 

         chlapci – (8-9tř.)  -       1. místo  -  Zaripov Jasur                   -  4,94m  -  Novoborská

                                       -      2. místo  -  Solar Ondřej                     - 4,42m  -  Litvín.600

                                      -       3. místo  -  Ponilts Daniel                  -  4,37m  -  Balabenka

 

 

       dívky  - (8-9tř.)      -       1. místo  -  Spichlerová Veronika      -  3,92m  -  Novoborská         

                                      -       2. místo  -  Janská Klára                    -  3,87m  -  Gym.Českolip.

                                      -       3. místo  -  Fantová Michaela            -  3,81m  -  Litvín.500      

 

 

Hod medicinbalem

            chlapci (6-7tř)   -       1. místo  -  Simonides Adrian             - 13,45m – Balabenka

                                      -       2. místo  -  Stesko Jurij                       - 11,00m – Lit. 500

                                      -       3. místo  -  Kaucký jakub                   -  9,90m –  Špitálská

 

         dívky  ( 6-7 tř)      -      1. místo  -  Dominguezová Veronika  - 9,60m    - Litvín.500

                                      -      2. místo  -  Valentová Magdaléna        - 9,05m   -  Špitálská

                                      -      3. místo  -  Paigerová Vanda                - 8,50m  -   Gym. Českolip.

Vrh koulí

 

         chlapci  (8-9tř)     -      1. místo  -  Burcík Daniel                    - 14,83m –  Litvín.500

                                     -      2. místo  -   Kudrlička Lukáš               -  11,85m -  Špitálská

                                      -      3. místo  -  Rozman Adam                  -  10,80m – Universum

 

   

 

 

    dívky ( 8-9tř)         

  • 1. nísto -     Danišová Anna               - 9,06m -   Balabenka

                                     -     2.místo  -    Tichá Kateřina                - 8,37m -   Gym. Českolipská  

                                     -      3. místo  -  Veronika Kymličková     - 8,24m –   Novoborská

                                     

 

Florbal

 

 Smíšená družstva         -     1. místo  - Universum

                                      -     2. místo  -  Balabenka

                                      -     3. místo  -  Litvínovská 600  

 

 

Malá kopaná

   chlapci                     -        1. místo  - Špitálská

                                   -         2. místo  -  Litvínovská 500 

                                   -         3. místo  -  Gymnázium Českolipská          

 

 

 

Stolní tenis

 

 

Chlapci                     -       1.místo   - Mifka Kryštof    –  Universum

                                  -       2.místo   - Šusta Petr           -  Balabenka

                                  -       3.místo   - Veselý Tomáš     – Balabenka

 

 

 

Dívky                        -      1. místo -  Vaněčková Tereza     – Špitálská

                                  -      2. místo –  Ryšavá Tereza           - Gym. Českolip.

                                  -      3. místo  - Adéla Šprunková        - Litvín.500

                                  -      3. místo -  Špačková Michaela     - Špitálská