PŘEDŠKOLÁČEK 2018 - XXII. ročník

Předškoláček 2018

Letošního PŘEDŠKOLÁČKA, který se konal v Divadle Gong  2. – 3. května 2018 zahájil Ing. Zdeněk Davídek.

XXII. ročník Předškoláčka byl v duchu berušek, koťátek, duhových víl,  písniček. Mohli jsme vidět country tance, písničky na flétničky a také zpracování pohádek.

Děti ukázaly, co vše se naučily v mateřské škole, než vstoupí do základní školy.

Zúčastnilo se 13 mateřských škol tj. 222 dětí z celého regionu Prahy 9. Každé dítě dostalo osobní dáreček a  každá vystupující třída dostala větší dárek.

Všem malým hercům a zpěváčkům děkujeme za krásná vystoupení a paním učitelkám za práci s přípravou svých divadelních a hudebních představení.

Předškoláčka 2018 organizovala jako každý rok Městská část Praha 9, Odbor školství a evropských fondů.