Jste zde

Vaše podněty

Zjistili jste nedostatky v rámci čistoty městské části, odklízení vraků, údržby zeleně, dětských hřišť, rozbitého chodníku nebo lavičky, přeplněného kontejneru apod.? Chcete znát postup jejich řešení, nebo důvod, proč zatím řešeny nejsou?

Potom využijte službu MMS podněty. Fotografii zjištěného problému s krátkým popisem místa, druhu a data závady pouze odešlete z mobilního telefonu jako MMS zprávu na číslo (720 513 773) nebo e-mailem na adresu: mms@p9.mepnet.cz

Co se stane po odeslání fotografie? Příslušný pracovník na úřadu MČ Praha 9 snímek předá osobě či subjektu zodpovědnému za vyřešení. Pokud snímek nebude porušovat zákon o ochraně osobních údajů (např. identifikace osoby), zveřejní ho v rubrice MMS a v komentáři sdělí způsob řešení problému.

Děkujeme za Vaší pomoc vyjádřenou zapojením do projektu, který může významně zlepšit vzhled a funkčnost naší obce a předejít případným škodám nebo i úrazům v budoucnu. Upozorňujeme, že nepodepsané (neautorizované) příspěvky, nebudou zveřejněny.

Zašlete nám Váš podnět

Přehled podnětů

Rychlost a množstí projíždějících aut Nad Krocínkou-Pískovcová-Cihlářská

Hezký den, v této části byly opraveny výmoly v silnici, které dříve alespoň snižovaly rychlost aut. Nyní zde projíždějí rychle v části Nad Krocínkou-Pískovcová a vůbec nerespektují přednost zprava (např. od Tezaa). Bylo by možné řešit například příčným prahem? V této části je hřiště a jde především o bezpečnost dětí. Dále těmito ulicemi projíždí v ranních hodinách cca od 7:30-9 velké množství aut - jen si zkracují cestu z Vysočanské do Prosecké a vyhnou se frontě a semaforům na křižovatce. Počet aut je v řádech stovek denně! V ranních hodinách jezdí jedno za druhým. Bylo by možné řešit značkou průjezd zakázán? Opět se mi jedná hlavně o bezpečnost, je to doba, kdy se přemísťují děti do školy. Předem děkuji za případné řešení. Radek Brož - obyvatel Cihlářské ulice .

Přijato dne: 29. 04. 2015 Datum změny: 05.06.2015 - 07:40

velký ranní provoz ulicemi Pískovcová a Kopečná

Dobrý den, při ranní provozu křižovatky Prosecká/Vysočanská (u billy) si mnoho řidičů zkracuje cestu přes Pískovcovou a Kopečnou ulici, kde se vyhnou velké křižovatky s kolonami. Ráno mezi 7:30-9:00 tam projede cca 100 aut. Je to doba, kdy vodíme děti do školy a školky a v tuto dobu je to poměrně nebezpečné, kde i přes díry spěchající auta jezdí rychle, aby byly rychlejší, než kdyby vystáli kolonu u křižovatky. Bylo by možné toto řešit, například průjezd zakázán? Předem děkuji za případné řešení. Pěkný den. Obyvatel z ulice Kopečná.

Přijato dne: 12. 01. 2015 Datum změny: 12.01.2015 - 10:15

Upravení stezky pro pěší

Dobrý den, rád bych požádal o vylepšení stezky pro pěší v parku na nám. OSN (vizte přílohu). Stezka je neupravená a bahnitá, proto bych uvítal její zpevnění štěrkem nebo asfaltem. Předem děkuji. S pozdravem, Pavel Topka

Přijato dne: 20. 11. 2014 Datum změny: 20.11.2014 - 15:57

opravená silnice ul. Kopečná a Nad Krocínkou

Dobrý den, před volbami se narychlo začali opravovat silnice. Zasílám fotku, jak je práce odbytá. Původní označení odkud měla být silnice vyfrézována a záplatována je prakticky u všech děr zkrácena (škrtnuté rohy) a opravy jsou vždy menší. Díry kolem opravy se budou rozšiřovat a budou opět velké, jaké původní záplatované. Má toto smysl, dělat něco na půl? V případě, že se něco opravuje by bylo dobré práci zkontrolovat, zda to má smysl a je to uděláno pořádně. Obyvatel ul. Pískovcové (denodenně jezdící ul. Kopečnou).

Přijato dne: 23. 10. 2014 Datum změny: 23.10.2014 - 16:03

test

Přijato dne: 03. 08. 2014 Datum změny: 03.08.2014 - 11:18