Jste zde

Svatební dny 2018

Ve dnech 12. 1. – 13. 1. 2018 proběhne pro všechny nastávající nevěsty a jejich partnery, svědkyně, svatebčany i pro všechny, kdo hledají svatební inspiraci svatební veletrh SVATEBNÍ DNY 2018 v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE, v Praze 9 - Vysočanech.

Leden bývá ideálním měsícem pro začátek příprav na svatbu. V tomto období se nejlépe vybírá z nabídky svatebních šatů i z dalších dodavatelských služeb. Na ploše přes 3000m2 bude více než 140 svatebních vystavovatelů, připraven je doprovodný program s módními přehlídkami, ochutnávky sladkých i slaných dobrůtek a nápojů.

Svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Clarion Congress Hotel Prague se konají v jednom z největších kongresových hotelů v Praze. Centrální foyer má rozlohu 800 m2.

Jak vystavovatelům, tak i návštěvníkům svatebního veletrhu jsou k dispozici hotelové restaurace a bary s vyhlášenou kuchyní i wellness a fitness centrum a přilehlá nákupní galerie Fénix s mnoha obchody.Vystavovatelé ocení možnost ubytování v luxusního pokojích a především dostatek parkovacích míst v garáži. Návštěvníci pak především skvělou dopravní dostupnost s přímým výstupem z metra "B" stanice Vysočanská.

Těšíme se na Vás!

více info : ZDE