Jste zde

SALON PRAHY 9 – 2018

VÝZVA PRO VÝTVARNÉ UMĚLCE „VELKÉ“ PRAHY 9

Městská část Praha 9, Galerie 9 vyhlašuje čtvrtý ročník Salonu Prahy 9 s cílem představit veřejnosti i autorům ucelený a aktuální přehled veškerého výtvarného dění v regionu a zároveň umožnit přátelské a inspirační setkání profesionálních výtvarných umělců celé původní velké Prahy 9 a jejich prací z posledních let. Výstava 4. Salonu Prahy 9 se uskuteční v Galerii 9 v říjnu roku 2018. V roce velkých osmičkových výročí chceme připomenout i jedno půlkulaté jubileum: pětadvacáté narozeniny letos slaví Galerie 9, a proto jsme se rozhodli zaměřit Salon tématicky a věnovat jej devítce.

Výzva pro umělce "Velké Prahy" tj. =  Městské části a čtvrtě SV Prahy: Vysočany, Prosek, Střížkov, Hloubětín, Hrdlořezy, Kyje, Černý Most, Dolní Počernice, Horní Počernice, Běchovice, Koloděje, Újezd nad Lesy, Klánovice, Satalice, Vinoř, Kbely, Letňany, Čakovice, Šestajovice…)

Prosíme vás, abyste o Salonu Prahy 9 informovali své přátele a kolegy výtvarné umělce. Přihlášku můžete podat nejen na originálním formuláři, ale i na jeho kopii či písemnou formou s uvedením všech požadovaných údajů. PODMÍNKY ÚČASTI  A  PŘIHLÁŠKA jsou v příloze.

 

Doufáme, že čtvrtý ročník Salonu Prahy 9 bude ucelenou prezentací, inspirací i příjemným setkáním. Bez vás toho ovšem nemůžeme docílit.  

Eva Kořánová, Galerie9