Přivítejte jaro na vlastivědných stezkách Prahy 9

Úřad městské části Praha 9 v průběhu minulých let vybudoval dvě vlastivědné stezky, které provádějí zájemce po pozoruhodných a významných místech naší městské části. Radnice městské části pod vedením pana starosty Jana Jarolíma aktuálně kontroluje stav jednotlivých zastavení a v nejbližších týdnech pak dojde k opravě informačních tabulí, které jsou poškozeny.

Velmi si vážíme zájmu obyvatel naší městské části, kteří nás upozorňují na možnosti doplnění informačních textů na tabulích. Úprava textů bude provedena zároveň s opravou poškozených tabulí.

Věříme, že díky těmto stezkám nalákáme obyvatele "devítky" nejen k příjemným procházkám, ale zároveň je zaujmeme také pestrou a často i pohnutou historií jednotlivých míst.