III. SALON PRAHY 9 – 2017

SALON PRAHY 9 NA ZBRASLAVI !

Pokud jste se nestihli či zapomněli přijít podívat na Salon Prahy 9 v Galerii 9, máte poslední možnost navštívit reprízu výstavy na Zbraslavi.

Galerie Zbraslav  9. února - 1. března 2017, Městský dům, U malé řeky 3, Zbraslav

Zveme vás na jedinečný, třetí ročník výstavy "Salon Prahy 9", který je přehlídkou tvorby výtvarných umělců regionu "velké" Prahy 9. Expozice přináší reprezentativní přehled tvorby v oborech malby, kresby, grafiky, fotografie, textilního a oděvního výtvarnictví, sochařství, techartu, keramiky a umělecké tvorby z kamene a kovu.

Své práce z posledních let představí 47 autorů:

PAVEL ANDRLE, LIBUŠE BARTÁKOVÁ, ANNA MARIE BUKOVANSKÁ, HANA ČÁPOVÁ, ZDEŇKA ČECHOVÁ, MARKÉTA ČERNÁ, HELENA ČERNOCHOVÁ, VLADIMÍR ČÍŽEK, JAROSLAV DODAL, IRENA DURMANOVÁ, KAREL DVOŘÁK, PAVEL DVOŘÁK-JECH, ALEXANDRA DVOŘÁKOVÁ, MILOSLAV HANUŠ, TOMÁŠ HAVRÁNEK, HANA JAKLOVÁ, MARTA JEDLIČKOVÁ, PŘEMYSL JINDRA, LUDMILA KAMBERSKÁ, LADISLAV KLUSÁK, JAN KRONUS, JIŘÍ JAROMÍR KUBÁT, KATEŘINA KUBEŠOVÁ, JIŘÍ KUTINA, EVA LÍNKOVÁ-ŽÁKOVÁ, MIRKA MÁDROVÁ, JANA MACHÁČKOVÁ, DANA MARTINKOVÁ, DANA NOVÁKOVÁ, DAGMAR NOVOTNÁ, LUKÁŠ OBERMAJER, JITKA OBERMAJEROVÁ, JIŘINA OLIVOVÁ + ANTONÍN BŘICHÁČEK, JAN PLACHETKA, MARIE POUROVÁ, MARKÉTA PŘIBYLOVÁ, KARLA RYVOLOVÁ, HANA TESAŘOVÁ, MIROSLAV TUKA, PAVEL UDRŽAL, VLADIMÍR VESELÝ, JAN VÍT, KATEŘINA VODRÁŽKOVÁ, PETR VOŘÍŠEK, PETR VOSKA A JANA ZAJACOVÁ.