Hasičský den 26. 5. 2018

Městská část Praha 9 ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem hl. města Prahy, Českou hasičskou jednotou a Sborem dobrovolných hasičů Praha Miškovice pořádá dne 26. 5. 2018 od 10.00 do 17.00 hodin Den hasičského záchranného sboru ( „Hasičský den“) v prostoru Kolčavka  (ulice Kolčavka a Nad Kolčavkou).

Pro návštěvníky je připravena ukázka techniky hasičského záchranného sboru, protipovodňových zábran, prohlídka muzea české hasičské jednoty a soutěže pro děti.

V rámci akce proběhne v 14.00, v 15.00 a v 16.00 hodin simulovaná záchranná činnost profesionální hasičské jednotky, která provede praktickou ukázku vyprošťování z havarovaného vozidla, požárního útoku a evakuace osob z budovy.

Pivovar Kolčavka pro návštěvníky připravuje  domácí zabijačku, devět druhů speciálně uvařených piv pro tuto příležitost a pohoštění po celou dobu programu.

Od 20.00 hodin proběhne Hasičský bál s bohatou tombolou a živou hudbou.