Dolce far niente: komentovky, performance, letní kino a další

Pragovka gallery si pro Vás v rámci programu Dolce far niente připravila odpoledne, které zaujme nejen Vás, ale i vaše děti. Těšit se můžete na dětský workshop, komentované prohlídky současných výstav s doprovodnou projekcí Lenky Hamerlové a Anny Machátové.
Nabitý den zakončí projekce filmu Dálava, který uvede režisér Martin Mareček a autorka koncepce letního kina na Pragovce Alexandra Hroncová.
PROGRAM: 16. 7. 2020
• 16:00 workshop pro děti k výstavě Erinnerungsinseln
• 18:00 komentované prohlídky výstav Valerie Habsburg & Anna Bochkova / Erinnerungsinseln / Entry , Nostalgie jako avantgarda / Pragovka Gallery Rear a Age of no heroes / Pragovka Gallery Pop-Up + projekce díla Lenky Hamerlové a Anny Machátové s názvem Jak na tebe
• 21:30 letní kino: projekce filmu Dálava za účasti režiséra Martina Marečka

Projekt je finančně podporován Ministerstvem kultury ČR, Hlavním městem Praha, Státním fondem kultury a Městskou částí Praha 9.

Více informací na: https://www.facebook.com/pragovkagallery/