Jste zde

Čarodějnice na BOBOVCE!

Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze na čarodějnice? Přijďte na čarodějnice k nám a zažijte se svými dětmi netradiční oslavu Pálení čarodějnic a příchodu jara v Praze na Bobové dráze Prosek! Na úterý 30. dubna od 12:00 hodin jsme pro Vás a Vaše děti připravili pálení čarodějnic, opékání buřtů, hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.

Na travnaté ploše před Bobovou dráhou se podle dlouhodobé předpovědi slétnou poslední dubnový den čarodějnice a čarodějové ze širokého okolí. Minulý rok jich tu bylo určitě přes 700! Mnoho z nich s malými čaroději, které tu očekáváme i tento rok. Těšte se na nové hry a tentokrát i na první společnou fotku všech čarodějnic a čarodějů u naší hranice, kterou uděláme ještě před zapálením ohně. Budeme rádi, když přijdete či přiletíte v čarodějnickém kostýmu a společně vytvoříme největší skupinovou fotku čarodějnic v Praze.

Pro děti budou od 12h do zapálení hranice připraveny kreativní i sportovní hry s tématikou čarodějnic a pro nejmenší čarodějnické omalovánky.

Zapálení hlavního ohně kolem 19:00 hodin. Na akci nebudou chybět jídla z našeho grilu, grilované klobásky a další občerstvení, které připraví kuchaři Restaurace Bobovka

Vstup a parkování zdarma.

Akce se koná v areálu Bobové dráhy, Praha 9 Prosek