Jste zde

ADVENT V OBECNÍM DOMĚ

Přijďte se v předvánočním shonu na chvíli zastavit, vychutnat si adventní atmosféru a odpočinout od předvánočního stresu. Letošní novinkou bude divadelní představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký, které ve vánoční kavárně U Kocoura odehraje ve 14 hodin soubor Divadlo Pro Malý (Martin Matějka a Magdaléna Zimová)

Jako každý rok si můžete vyzkoušet staré rukodělné techniky, užít si bohatý program a dát si něco dobrého ve vánoční kavárně U Kocoura. V uměleckých dílničkách si vyrobíte drobné dárečky, dekorace a ozdobíte perníčky. Celé odpoledne bude provázet vánoční jarmark Na Dvorečku, kde si mimo jiné prohlédnete lektorské výrobky a můžete si tam i nakoupit.
O doprovodný hudební a divadelní program se postarají lektoři a žáci z kurzů Divadla Gong, letošní ročník vám zpestří vystoupení našich břišních tanečnic. Můžete navštívit hudební workshop nebo si zazpívat koledy u cimbálu.

CELÁ AKCE JE ZDARMA.

KDY: NEDĚLE 15. PROSINCE 13–18 HODIN
KDE: OBECNÍ DŮM VE VYSOČANECH, JANDOVA 4, PRAHA 9 (BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP ZAJIŠTĚN)

Informace o kurzech včetně elektronické přihlášky a program Divadla Gong i Klubu Kocour najdete na webových stránkách www.divadlogong.cz.